RADICAL FIREARMS FORGED AR15 16" 5.56 SOCOM - FR16556SOC15RPR
The Radical Firearms 16" Socom 5.56mm AR rifle uses MIL-STD Upper and lower receivers along with our 15" RPR free float rail system for increased accuracy, keeping your hands cool, and giving you plenty of room for accessories. Regardless if it s your first or fiftieth, a Radical Firearms AR rifle will not disappoint!